بلاگفا ابزاری است درست مثل مسجد ضرار

حسین قدیانی / 26خرداد ٨٩

با سلام خدمت همه دوستان. دیگر همه فهمیده ایم که این روزها تعدادی از همسنگران خوب مان با بی مهری بلاگفا روبرو شده و وبلاگشان مسدود شده است. به لطف خدا تعداد زیادی از عزیزان به صرافت کوچ از بلاگفا افتاده اند. باید پذیرفت ادامه فعالیت وبلاگ های ارزشی در بلاگفا؛

اولا؛ بی مهری به دیگر همسنگران زخم دیده  مان و چشم بستن بر عمل زشت مدیران بلاگفاست.

ثانیا؛ مدیران بلاگفا را در انجام این اعمال نا درست گستاخ تر می کند، چرا که می بینند هزینه ای بابت این عمل غیر منطقی خود نمی پردازند.

ثالثا؛ به نوعی تایید بسیاری از اقدامات خلاف قانون بلاگفا از جمله تبلیغات مغایر با آرمانهای انقلابی و شئون اسلامی و همچنین تلویحا حمایت از اقدامات اخیر بلاگفا در زمینه مسدود غیر مجاز می باشد سریالی وبلاگ نویسان ولایی است.

و اما چه کاری از داداش حسین شما ساخته است؟ من فکر می کنم برای حمایت از دوستان مورد ظلم واقع شده، باید “مبارزه منفی” کنم؛ نه با مدیران بلاگفا که با آن دسته از دوستان خودمان که هنوز خانه شان در فضای مجازی واقع در کوچه بن بست بلاگفاست. خار در چشم و استخوان در گلو و با ذکر همان “مع الاسف” های معروف خمینی و “لیکن” های مشهور خامنه ای باید بگویم حرفی را که سخت است گفتنش اما ناچارم به بیانش؛ تا یک هفته دیگر در “قطعه ۲۶″ نظراتی که با نشانی بلاگفا بیاید صرفنظر از محتوای نظر و جدای از علاقه وافر من به فرد نظر دهنده به هیچ وجه تایید نخواهد شد، چرا که تایید نظراتی از این دست یعنی نمک پاشیدن بر زخم دوستانی که این روزها یکی پس از دیگری دارند از بلاگفا اخراج می شوند. روزی گفتم: “ما اهل گوگل نیستیم، خامنه ای. دات. آی. آر، تنها بماند”، حالا می گویم: ” ما اهل بلاگفا نیستیم، ستاره های ماه تنها بمانند”.

به پا خیزید بچه ها. شان مطالب عاشورایی شما در صفحه روسیاه بلاگفا نیست. با همت مضاعف خود کاری کنید که تا چندی دیگر در بلاگفا فقط شترمرغ های عاشق سواحل بی عفتی، کلبه داشته باشند. شان شما آشیانه ای است که آشنا باشد با درد و رنج نهفته در فحوای مطالب حماسی تان. فرزندان حیدر کرار در مسجد ضرار نماز نمی خوانند. بلاگفا ابزاری نیست قدرتمند،  بلکه ابزاری است درست مثل مسجد ضرار. زار بلاگفا را در می آوریم اگر بخواهد در فضای مجازی با احساسات مقدس ما بازی کند و حرف زور بزند.

والسلام. داداش حسین بچه بسیجی هاhttp://ghadiany.com/wp/

*****

پلاکفا افتتاح شد

 

اولین سرویس وبلاگ دهی ویژه وبلاگ نویسان ارزشی در ایران به آدرس www.pelakfa.com افتتاح شد.

به گزارش رجانیوز ، مدیر این سرویس دهنده در معرفی سایت خود نوشته است: به نظر می‏رسید سرویس‏ها و نرم‏افزارهای موجود برای این منظور، از نظر فنی، جای پیشرفت بسیاری دارند و هنوز خدمات بسیار مفیدی قابل ارائه است که این نرم‏افزارها تا کنون آن را عرضه نکرده‏اند. از دیگر سو، توقع ناگفته و نانوشته‏ای که ـ تقریباً ـ همه، از سرویس‏دهندگان وبلاگ‏ها داشتند، توجّه جدّی به مدیریت محتوا بود، تا مانع از سوء‏استفاده‏ی اقلیتی بسیار محدود از فضای آزاد گردش اطلاعات شوند.

 طبیعی است که آزادترین جوامعِ دنیا نیز، قوانین و به اصطلاحِ رایج «خطوط قرمزی» دارند که همگان برای حفظ نظم اجتماعی باید بدان پایبند باشند. این ضوابط به منزله‏ی چراغ راهنما در معابر شهری است که عدم توجه و احترام به آن سبب تضییع حقوق اجتماعی دیگران و ایجاد مشکل برای همه می‏شود.

 در پلاکفا ، سعی بر آن بوده است تا با ایجاد محیطی سالم، صمیمی و سرشار از محبت، خلوص و صفا، استعدادهای جوانان پاک این سرزمین آسمانی که یادگار شهیدان هشت سال دفاع مقدس است رشد یابد و تلاش شده است تا پلاکفا بستری باشد برای برقراری تعاملات فکری و فرهنگی.

 ما برای فکر و اندیشه‏ای که به وسیله جوانان نویسنده تولید می‏شود، ارزش و منزلتی والا قائلیم، هرچند این افکار تطابق کامل با دیدگاه‏های رسمی نداشته باشد. ما پرسشگری و طلب را بزرگترین سرمایه یک انسان برای پیشرفت در ابعاد مختلف حیات بشری می‏دانیم.

*****

طهورا نیز از بلاگفا به پلاکفا نقل مکان کرد.

http://pardisetahoura.pelakfa.com/


 

/ 3 نظر / 21 بازدید
جواد آقایی

سلام به بهانه رفتنش نوشته ام... اما پی نوشتها نکته های خواندنی دارد... کربلا ببینمتان یا علی[گل]

بلوغ

سلام ، وقت داشتین داستان " اعتکاف چوپان. عاشق رو در بلوغ بخونین."

راحله

سلام میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) و هفته ی وحدت مبارک به روزم و منتظر حضور گرمتان سربلند و پیروز باشید...