شبکه «فارسی ۱» باعث خیال پردازی جنسی در کودکان می شود

همه «انسانهایی که از دید جسمانی و فکری به بلوغ میرسند» در وجودشان کم و بیش، به خیالپردازی جنسی فکر می کنند که به راستی همان بروز احساسات و شهوت طبیعی نهفته در وجود هر انسان است. این احساس معمولا در بزرگسالان، و در هر دو جنس(موذکر-مونث)، و بیشتر کسانی که پیشینه ی رابطه ی جنسی نداشتند وجود دارد.


  • خیال پردازی جنسی  

 خیالپردازی جنسی در ضمیر ناخودآگاه ما شکل می گیرد ، قدرت تخیّل سکس ، رابطه ی مستقیم با میزان شهوت هر شخص دارد که در زنان این امر بیشتر است و در کودکان نیست مگر اینکه کودک تصاویری تماشا کند که در ظاهر کودکانه ولی حقیقت شهوت انگیز است.

 

  • آیا خیال پردازی درباره نزدیکی جنسی برای کودکان ضرر دارد؟ 

 رویاپردازی جنسی سبب بروز مشکلاتی ناخواسته می شود، «برای نمونه: کودک آنقدر غرق در هوس و میل جنسی می شود که حتّی دوست دارد با والدین یا خواهر و برادر خود ارتباط داشته باشد!» در نتیجه کودک پس از هر خیال پردازی دائماً عذاب وجدان دارد که چرا در خیال خود با «والدین یا خواهر و برادر» خود ارتباط جنسی داشته است.
به مرور زمان کودک بزرگتر می شود، خود را موجودی منحرف و بی مصرف در اجتماع می بیند. این افکار تبدیل به عقده های روحی می شود.

 

  • آشنایی زودهنگام کودک با «مسئله نزدیکی جنسی و جنس مخالف: 

  برخی از کودکان توسط «شبکه های پورون و یا تفریحی» با سینه و اندام تناسلی زن و مرد آشنا میشوند. کودکان به گونه ای در تخیّلات، به این توّهمات و رویاها می پردازد و در نزدیکی جنسی یک رویه ثابت را پیش گرفته و تا آخر همانگونه می مانند و از «نزدیکی جنسی واقعی» فرار می کنند و دچار مشکلات روحی می شوند.  

 

  • آیا میشود مانع «خیال پردازی جنسی» کودکانمان شویم؟ 

  بله، شما باید بر اینترنت، رایانه و ریسیور(ماهواره) خود و فعالیتهای کودک، نظارت داشته باشد و تفریحات سالم را برای کودکان خود فراهم کنید. 

 

  • هشدار به خانواده‌های فارسی زبان: شبکه «فارسی ۱» باعث خیال پردازی جنسی با والدین در کودکان میشود

شبکه های ماهوارای فارسی زبان با اهداف خاص مانند:

آشنا کردن خانواده های ایرانی با  «فساد اخلاقی» و «نزدیکی جنسی با محارم» و «تهاجم فرهنگی» برنامه ریزی شده اند، یکی از شبکه های فعال، شبکه «فارسی ۱ » است و جالب اینجاست که مالک شبکه «فارسی ۱» رابرت مرداک، صهیونیست استرالیایی است.


وران استفاده انحصاری از سلاح های سخت برای برتری در جنگ ها، هنگامی به سر آمد که سلاح های نرم وارد کارزار شدند این سلاح ها از آن رو به سلاح های نرم معروف شدند که برخلاف سلاح های رایج خرابی و کشتار از خود به جا نمی گذارند ـ البته موارد استثنایی نیز به صورت غیر مستقیم مانند تهییج و شورش مردمی وجود دارد ـ بلکه به صورت غیر مستقیم تاثیرات خود را باقی می گذارند. به همین دلیل توجه مسئولین امر به این مسئله بسیار اندک- بخوانید صفر- است متاسفانه مدتی است موجی از انتشار فیلم های روز سینمای صهیونیستی هالیوود، که غالبا دارای مهر +18 هستند را در گوشه و کنار خیابان ها و همچنین در برخی از وب سایت های اینترنتی مشاهده می کنیم. این در حالی است که در ابتدای این تهاجم نرم دشمن ، فیلم ها بصورت زبان اصلی به فروش می رسید اما پس از مدت کوتاهی افراد و شرکت هایی برای جذب مشتریان خود، اقدام به ترجمه این فیلم ها کرده و فایل های ترجمه شده ی فیلم ها را در بازار منتشر ، و حتی از ترجمه شنیع ترین کلمات نیز خودداری نمی کنند

/ 4 نظر / 5 بازدید